• Overlijden melden - 088 335 35 35 (24 uur per dag) 

Notariskantoor Scholten & Wilmink Hoogeveen

Hier kunnen we opsommen dat Scholten en Wilmink notarissen een geweldig notariskantoor is, dat we er al vanaf 1894 zijn en wat onze specialismen en hobby's zijn … maar liever vertellen we dat ons kantoor gewoon zo goed mogelijk werk wil afleveren, nuchter in de juridische wereld staat en voor alles voor iedereen toegankelijk wil zijn (het recht is er voor de mensen, nietwaar, en niet andersom).

Chat met onze medewerkers

Scholten & Wilmink: hét notariskantoor in Zuid Drenthe 

De bij de DELA NotarisService aangesloten notarissen zijn Franc Wilmink en Ubo Hofstee.

Kosten van de verschillende aktes

Hieronder vind je de prijzen van de verschillende aktes. Welke prijs geldt is afhankelijk van jouw wensen en wat er in jouw situatie nodig is om te regelen. Bekijk hier of je gebruik kunt maken van de DELA NotarisService voor leden.

  • Eén testament: € 399 - één uitgebreid testament: € 495
  • Twee testamenten voor partners: € 585 – twee uitgebreide testamenten voor partners: € 705 (partners zonder kinderen of met alleen gezamenlijke kinderen)
  • Eén levenstestament: € 390
  • Twee levenstestamenten voor partners: €510
  • Samenlevingscontract: € 380 – uitgebreid samenlevingscontract: €440
  • Schenkingsakte: € 380* - uitgebreide schenkingsakte: € 415
*Wil je aan meer dan twee personen schenken? Dan betaal je per extra ontvanger € 25.

Bovenstaande bedragen zijn inclusief alle bijkomende kosten zoals BTW, kosten inschrijving CTR/CLTR, dossierkosten en kosten voor het Kwaliteitsfonds Notariaat. 

 

Contact