Welkom bij uitvaartcentrum Tap DELA Bilthoven
In de oudste villa van Bilthoven, aan de Soestdijkseweg-Zuid, is het uitvaartcentrum van Tap DELA gevestigd. Villa Essenburg is gebouwd in 1900 en heeft zowel van buiten als van binnen een authentieke uitstraling.
Onze locatie ligt op loopafstand van het station in Bilthoven. Tevens beschikken we over een eigen parkeerterrein aan de achterzijde van het gebouw.
Chat met onze medewerkers
Tap DELA in Bilthoven
Waardig afscheid in Bilthoven
Ons uitvaartcentrum biedt diverse mogelijkheden voor afscheidsbezoeken en -diensten. Onze locatie heeft een serre, twee ontvangkamers (een grote en een kleine) en twee opbaarruimten. De ontvangkamers komen uit op een royale hal, die weer aansluit op een hal waar de opbaarruimten aan liggen. Deze ruimten zijn flexibel in te delen; zo kunnen we grotere en kleinere gezelschappen van dienst zijn.
Wij stellen alles in het werk om het afscheid zo mooi en persoonlijk mogelijk te laten verlopen.
Team Tap DELA Bilthoven
Foto's van het uitvaartcentrum











