Een afscheid naar wens in Dordrecht
- Vlakbij het crematorium en begraafplaats Essenhof
- Afscheidsdienst in grote of kleine kring
- Rouwkamers met 24-uurs toegang
- Veel mogelijkheden voor alle wensen
Welkom bij DELA Dordtsche Bruggen | uitvaartcentrum in Dordrecht
Uitvaartcentrum DELA Dordtsche Bruggen (voorheen D&O Uitvaartverzorging) ligt vlakbij het crematorium en begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Dankzij de gunstige ligging en sfeervolle ruimtes is dit een fijne plek voor een persoonlijk en bijzonder afscheid van een dierbare.
Alle vertrouwde gezichten staan, net als altijd, voor iedereen uit de buurt klaar met liefde en zorg. We luisteren graag naar al je uitvaartwensen en helpen bij het maken van passende keuzes. We zijn er voor iedereen, ook zonder verzekering.
Je bent van harte welkom om een kijkje te nemen bij ons uitvaartcentrum. We vertellen je dan graag meer over de vele mogelijkheden die je bij ons hebt. Bijvoorbeeld op het gebied van horeca of persoonlijke rituelen.
Uitvaart regelen in Dordrecht
Wanneer je een afscheid moet regelen van een dierbare, komt er een hoop op je af. In een korte tijd krijg je veel informatie en moet je verschillende keuzes maken. Hoe weet je dan zeker dat je niets over het hoofd ziet?
Onze specialisten ondersteunen je bij iedere stap en beantwoorden al je vragen. Ze staan voor, tijdens en na het afscheid voor je klaar en helpen je bij het regelen van een uitvaart in Dordrecht en omgeving.
Bekijk de video
Foto’s van het uitvaartcentrum
Goed om te weten
Ons uitvaartcentrum is redelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Vanaf Station Dordrecht kun je stadsbus 5 nemen tot aan bushalte ’S M Hugo van Gijnweg/Patersweg’. Vanaf daar is het nog ongeveer 500 meter lopen.
Ons uitvaartcentrum is alleen geopend op afspraak. Als je langs wilt komen voor meer informatie horen we dat graag en staan we voor je klaar.
Sinds de start van 2024 is D&O onderdeel geworden van DELA. Beide organisaties werken al ruim vijftig jaar heel prettig samen. We kennen elkaar goed en de manier van werken sluit mooi op elkaar aan. Iedereen kan dus gewoon dezelfde goede dienstverlening verwachten. De vertrouwde gezichten staan nog steeds klaar voor alle mensen in Dordrecht en omgeving. We kijken natuurlijk wel naar hoe we ons nog beter kunnen richten op de wensen van de nabestaanden.
We vergroten bijvoorbeeld het horeca-aanbod en de aankleding van het uitvaartcentrum wordt sfeervoller. Ook hebben we de verzorgingsruimte aangepast, zodat nabestaanden op een fijne manier kunnen helpen bij de laatste verzorging van hun dierbare.
Tegelijkertijd investeren we in onze medewerkers. Ze krijgen de kans om trainingen en opleidingen te volgen en doen nieuwe ervaringen op bij andere uitvaartlocaties. Hierdoor kunnen we de beste zorg blijven bieden. Daarnaast breiden we het team uit, zodat we nabestaanden nog beter kunnen helpen.
Tot slot zoeken we meer de samenwerking op met onze buren van crematorium Essenhof. Door gebruik te maken van elkaars kennis, kwaliteiten en voorzieningen kunnen we elkaar versterken. Op die manier kunnen we families nog beter ondersteunen rondom een uitvaart.
Alle crematoria en uitvaartcentra van DELA zijn toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Ook zijn er een of meer rolstoelen beschikbaar. Daarnaast is ons uitvaartcentrum uitgerust met een ringleiding voor slechthorenden. Een ringleiding zorgt ervoor dat mensen met een hoortoestel geluid kunnen beluisteren zonder storend omgevingsgeluid. Wij helpen u hier graag bij.
Benieuwd naar de tarieven van het uitvaartcentrum? Je vindt ze in de onderstaande download.
Heb je een vraag? We helpen je graag!
- Overlijden melden: 088 335 35 35
24 uur per dag. - Bel locatie Dordtsche Bruggen: 078 648 34 83
Maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur - E-mail: dordtschebruggen@dela.org
We beantwoorden je vraag zo snel mogelijk.