• Overlijden melden 0800 955 66 55 -gratis- 24 uur per dag

Locatiemanagers Uitvaartcentra

Onze locatiemanagers vertellen u graag meer over de mogelijkheden en dienstverlening van de DELA uitvaartcentra.

Locatiemanagers Uitvaartcentra

  Jeroen Scholtens
Uitvaartcentrum In Pace DELA Almelo, ZGT

06 53 35 28 29
jscholtens@dela.org

    Huib Schreuders 
Uitvaartcentrum De Haan van de Kamp DELA Amersfoort

06 51 57 52 20 
hschreuders@dela.org
www.uitvaartcentrumamersfoort.nl

  Jeroen Scholtens
Uitvaartcentrum Boxtart DELA Apeldoorn

06 53 35 28 29
jscholtens@dela.org
www.uitvaartcentrumapeldoorn.nl

    Mirjam Hofland
DELA Uitvaartcentrum Arnhem

06 23 97 27 52
mhofland@dela.org
www.uitvaartcentrumarnhem.nl

  Ellen Rienstra
Uitvaartcentrum Daemen DELA Beek

06 30 96 12 87
erienstra-engbers@dela.org
www.uitvaartcentrumbeek.nl

    Mirjam Hofland
Uitvaartcentrum De Wit DELA Bemmel

06 23 97 27 52
mhofland@dela.org
www.uitvaartcentrumbemmel.nl

  Saskia Dits
DELA Uitvaartcentrum Bergen op Zoom

06 12 85 70 68
sdits@dela.org
www.uitvaartcentrumbergenopzoom.nl

    Huib Schreuders 
Uitvaartcentrum Tap DELA Bilthoven

06 51 57 52 20 
hschreuders@dela.org
www.uitvaartcentrumbilthoven.nl

  Karien van Hulst
DELA Uitvaartcentrum Breda

06 10 90 69 23
kvanhulst@dela.org
www.uitvaartcentrumbreda.nl

    Ellen Rienstra
Uitvaartcentrum Daemen DELA Buchten

06 30 96 12 87
erienstra-engbers@dela.org
www.uitvaartcentrumbuchten.nl

  Marie-Thérèse Theeuwes
DELA Uitvaartcentrum 's Hertogenbosch

06 10 01 59 77
mtheeuwes@dela.org
www.uitvaartcentrumdenbosch.nl

    Caroline Lorenz
Uitvaartcentrum RGU DELA Den Haag

06 53 54 29 87
clorenz@dela.org
www.uitvaartcentrumdenhaag.nl

  Chantal Wilthagen
DELA Uitvaartcentrum Dongen

06 20 46 59 88
cwilthagen@dela.org
www.uitvaartcentrumdongen.nl

    Huib Schreuders 
Uitvaartcentrum Tap DELA Doorn

06 51 57 52 20 
hschreuders@dela.org
www.uitvaartcentrumdoorn.nl

  Mirjam Hofland
Uitvaartcentrum De Wit DELA Duiven

06 23 97 27 52
mhofland@dela.org
www.uitvaartcentrumduiven.nl

    Bart de Lange / Stijn van de Sande
DELA Uitvaartcentrum Rijtackers

06 53 54 32 91 / 06 30 29 42 51
bdelange@dela.org / svandesande@dela.org
www.uitvaartcentrumeindhoven.nl

  Ellen Rienstra
Uitvaartcentrum Daemen DELA Elsloo

06 30 96 12 87
erienstra-engbers@dela.org
www.uitvaartcentrumelsloo.nl

    Paul Meys / Nicole Bovens
DELA Uitvaartcentrum Nedermaas

06 13 47 40 19 / 06 30 29 42 39
pmeijs@dela.org / nbovens@dela.org
www.uitvaartcentrumgeleen.nl

  Chantal Wilthagen
DELA Uitvaartcentrum Goirle

06 20 46 59 88
cwilthagen@dela.org
www.uitvaartcentrumtilburg.nl

    Mirjam Hofland
Uitvaartcentrum Ventura DELA Groenlo

06 23 97 27 52
mhofland@dela.org
www.uitvaartcentrumgroenlo.nl

  Ellen Rienstra
DELA Uitvaartcentrum Gulpen

06 30 96 12 87
erienstra-engbers@dela.org
www.uitvaartcentrumgulpen.nl

    Ellen Rienstra
DELA Uitvaartcentrum Heerlen

06 30 96 12 87
erienstra-engbers@dela.org
www.uitvaartcentrumheerlen.nl

  Monique de Graaff
DELA Uitvaartcentrum Berkendonk

06 30 03 31 81
mdegraaff@dela.org
www.uitvaartcentrumhelmond.nl

    Jeroen Scholtens
Uitvaartcentrum In Pace DELA Hengelo

06 53 35 28 29
jscholtens@dela.org
www.uitvaartcentrumhengelo.nl

  Saskia Dits
DELA Uitvaartcentrum De Blaauwe Hoeve

06 12 85 70 68
sdits@dela.org
www.uitvaartcentrumhulst.nl

    Saskia Dits
DELA Uitvaartcentrum Hulst

06 12 85 70 68
sdits@dela.org
www.uitvaartcentrumhulst.nl

  Ellen Rienstra
DELA Uitvaartcentrum Maastricht

06 30 96 12 87
erienstra-engbers@dela.org
www.uitvaartcentrummaastricht.nl

    Yvonne Tonneman / Walter Bonte
DELA Uitvaartcentrum Maaslanden

06 10 28 22 95 / 06 51 41 94 86
ytonneman@dela.org / wbonte@dela.org
www.uitvaartcentrumvlijmen.nl

  Jeroen Scholtens
Uitvaartcentrum In Pace DELA Oldenzaal

06 53 35 28 29
jscholtens@dela.org

    Chantal Wilthagen
Uitvaartcentrum 't Seuverick

06 20 46 59 88
cwilthagen@dela.org
www.uitvaartcentrumoisterwijk.nl

  Karien van Hulst
DELA Uitvaartcentrum Raamsdonksveer

06 10 90 69 23
kvanhulst@dela.org
www.uitvaartcentrumraamsdonksveer.nl
    Karien van Hulst
DELA Uitvaartcentrum Leysenakkers

06 10 90 69 23
kvanhulst@dela.org
www.uitvaartcentrumoosterhout.nl

  Chantal Wilthagen
DELA Uitvaartcentrum Tilburg

06 20 46 59 88
cwilthagen@dela.org
www.uitvaartcentrumtilburg.nl

    Caroline Lorenz
Uitvaartcentrum Goetzee DELA Rhoon

06 53 54 29 87
clorenz@dela.org
www.uitvaartcentrumrhoon

  Esther Kooistra
Ouwerkerk International Repatriëring

06 55 82 14 77
ekooistar@dela.org
http://www.ouwerkerkinternational.nl

    Jeroen Scholtens
Uitvaartcentrum Voorst DELA Twello

06 53 35 28 29
jscholtens@dela.org
www.uitvaartcentrumtwello.nl

  Ramon Kusters
DELA Uitvaartcentrum Boschhuizen

06 10 01 48 60
rkusters@dela.org
www.uitvaartcentrumvenray.nl


    Saskia Dits
DELA Uitvaartcentrum Valkenswaard

06 12 85 70 68
sdits@dela.org
www.uitvaartcentrumvalkenswaard.nl

  Huib Schreuders
Uitvaartcentrum Tap DELA Zeist

06 51 57 52 20
hschreuders@dela.org
www.uitvaartcentrumzeist.nl

    Saskia Dits
DELA Uitvaartcentrum Weert

06 12 85 70 68
sdits@dela.org
www.uitvaartcentrumweert.nl

  Quinten van Iersel
DELA Uitvaartcentrum Hilvarenbeek

06 23 60 26 20
qvaniersel@dela.org
www.uitvaartcentrumhilvarenbeek.nl

    Mirjam Hofland
Uitvaartcentrum De Wit DELA Zevenaar

06 23 97 27 52
mhofland@dela.org
www.uitvaartcentrumzevenaar.nl

  Kee Ceelen
DELA Uitvaartcentrum de Linge

06 10 18 03 90
kceelen@dela.org
www.crematorium-tiel.nl

    Leonie Koole
DELA Uitvaartcentrum Waerdse Landen

06 23 08 31 51
lkoole@dela.org
www.crematorium-heerhugowaard.nl

  Elly Swinkels
DELA Uitvaartcentrum Uden

06 57 59 26 56
eswinkels@dela.org
www.crematoriumuden.nl

    Guus Opdenoordt
DELA Uitvaartcentrum Waalstede

06 53 54 72 15
gopdenoordt@dela.org
www.crematoriumwaalstede.nl

  Caroline Lorenz
Uitvaartcentrum RGU DELA Rijswijk

06 53 54 29 87
clorenz@dela.org
www.uitvaartcentrumrijswijk.nl

    Lisan Kroot
DELA Uitvaartcentrum
06 30 90 97 81
lkroot@dela.org
www.crematoriumdomstede.nl

  Saskia Dits
DELA Uitvaartcentrum Roosendaal

06 12 85 70 68
sdits@dela.org
www.uitvaartcentrumroosendaal.nl

    Ine Daamen
DELA Uitvaartcentrum Tussen de Bergen

06 12 92 79 91
idaamen@dela.org
www.uitvaartcentrumroermond.nl

  Caroline Lorenz
Uitvaartcentrum Goetzee DELA Rotterdam

06 53 54 29 87
clorenz@dela.org
www.uitvaartcentrumrotterdam.nl

    Lisan Kroot
DELA Uitvaartcentrum Domstede

06 30 90 97 81
lkroot@dela.org
www.crematorium-domstede.nl
  • 040 262 49 00 Voor al uw vragen over de dienstverlening van DELA. Bereikbaar van ma t/m vrij van 8.30 tot 17.00 uur.
  • 040 262 49 00 Voor al uw vragen over de dienstverlening van DELA. Bereikbaar van ma t/m vrij van 8.30 tot 17.00 uur.