• Overlijden melden 0800 955 66 55 -gratis- 24 uur per dag

Locatiemanagers Crematoria

Onze locatiemanagers vertellen u graag meer over de mogelijkheden en dienstverlening van de DELA crematoria.

Locatiemanagers Crematoria

  Erik Heuberger
Manager crematoria Oost Nederland

06 13 48 68 22
eheuberger@dela.org

  Margret van Helst
Crematorium Veldhoven

06 30 38 39 18
mvanhelst@dela.org

 
  Guus Opdenoordt
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Waalstede in Nijmegen

06 53 54 72 15
gopdenoordt@dela.org
www.crematoriumwaalstede.nl

  Elly Swinkels
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Uden

06 57 59 26 56
eswinkels@dela.org
www.crematoriumuden.nl

 
  Lisan Kroot
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Domstede in Utrecht

06 30 90 97 81
lkroot@dela.org
www.crematoriumdomstede.nl

  Monique de Graaff
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Berkendonk in Helmond

06 30 03 31 81
mdegraaff@dela.org
www.crematoriumberkendonk.nl


 

Nicole Bovens
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Nedermaas in Geleen
06 30 29 42 39
nbovens@dela.org
www.crematoriumgeleen.nl

  Patrick Wilkens
Locatiemanager crematorium Heeze

06 10 01 48 59
pwilkens@dela.org
www.crematoriumheeze.nl


  Paul Beaumont
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Rosmalen

06 10 18 02 48
pbeaumont@dela.org
www.crematoriumrosmalen.nl

  Nicole Bovens / Anita Wagemans
Locatiemanagers crematorium en uitvaartcentrum Nedermaas in Geleen

06 30 29 42 39 / 06 23 60 25 41
nbovens@dela.org / awagemans@dela.org
www.crematoriumgeleen.nl


  Ine Daamen
Locatiemanager crematorium Midden-Limburg in Baexem

06 12 92 79 91
idaamen@dela.org
www.crematoriummiddenlimburg.nl

  Ine Daamen
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Tussen de Bergen in Roermond
06 12 92 79 91
idaamen@dela.org
www.crematoriumroermond.nl


  Patrick Verrijth
Manager crematoria West Nederland
06 13 44 48 15
pverrijth@dela.org

 

Ramon Kusters
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Boschhuizen in Venray
06 10 01 48 60
rkusters@dela.org
www.crematoriumboschhuizen.nl

  Aart van Neerbos
Locatiemanager crematorium en begraafplaats Den en Rust in Bilthoven

06 20 49 69 84
avanneerbos@dela.org
www.crematoriumdenenrust.nl


Arie van Lunteren
Locatiemanager crematorium en begraafplaats Den en Rust in Bilthoven

06 20 47 55 36
avanlunteren@dela.org
www.crematoriumdenenrust.nl

  Bart de Lange
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Rijtackers in Eindhoven

06 53 54 32 91
bdelange@dela.org
www.crematoriumrijtackers.nl


Stijn van de Sande
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Rijtackers in Eindhoven
06 30 29 42 51
svandesande@dela.org
www.crematoriumrijtackers.nl

 

Walter Bonte / Els Wilmer
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum De Ommering in Spijkenisse

06 51 41 94 86 
wbonte@dela.org
www.crematoriumdeommering.nl


Leonie Koole
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Waerdse Landen in Heerhugowaard
06 23 08 31 51
lkoole@dela.org
www.crematorium-heerhugowaard.nl

  Quinten van Iersel
Locatiemanager crematorium, begraafplaats en uitvaartcentrum Hilvarenbeek

06 23 60 26 20
qvaniersel@dela.org
www.crematoriumhilvarenbeek.nl


Walter Bonte
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Maaslanden in Nieuwkuijk

06 51 41 94 86
wbonte@dela.org
www.crematoriummaaslanden.nl

  Yvonne Kielenstijn / Walter Bonte
Locatiemanagers crematorium en uitvaartcentrum Maaslanden in Nieuwkuijk 

06 10 28 22 95 / 06 51 41 94 86 
ytonneman@dela.org / wbonte@dela.org
www.crematoriummaaslanden.nl



Rob Mewe
Locatiemanager crematorium Rhijnhof in Leiden
06 10 43 02 76
rmewe@dela.org
www.crematoriumrhijnhof.nl

  Lisan Kroot
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum Domstede in Utrecht 

06 30 90 97 81 
lkroot@dela.org
www.crematoriumdomstede.nl

  Els Wilmer
Locatiemanager crematorium, begraafplaats en uitvaartcentrum Schollevaar in Capelle a/d IJssel 

06 26 10 69 70 
ewilmer@dela.org
www.crematoriumschollevaar.nl

  Kee Ceelen
Locatiemanager crematorium en uitvaartcentrum De Linge in Tiel

06 10 18 03 90
kceelen@dela.org
www.crematiorium-tiel.nl
   

  • 040 262 49 00 Voor al uw vragen over de dienstverlening van DELA. Bereikbaar van ma t/m vrij van 8.30 tot 17.00 uur.
  • 040 262 49 00 Voor al uw vragen over de dienstverlening van DELA. Bereikbaar van ma t/m vrij van 8.30 tot 17.00 uur.